Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Vodič VZV

Miesto práce
IKEA Industry Slovakia s.r.o, Továrenská, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v sklade?
Máš platný Preukaz Vodiča Vysokozdvižného vozíka?
Si zodpovedný?
Chceš profesijne rásť?
Ak áno, pridaj sa k nám do tímu!

Tvojou úlohou bude:
• Vykladanie dodaného materiálu , príprava materiálu do výroby
• Vedenie vysokozdvižných vozíkov, vrátane obsluhy zdvíhacieho zariadenia
• Zaskladňovanie materiálu do skladu
• Zodpovednosť za správne označenie materiálu
• Práca so skenerom
• Voľba postupu práce pri obsluhe a kontrola prevádzkyschopnosti motorových vozíkov a namontovaných mechanizmov na manipuláciu s prepravovanými nákladmi
• Vypĺňanie a vedenie bežných záznamov o prevádzke, nastavovanie, údržba a bežné opravy motorových vozíkov a namontovaných mechanizmov na manipuláciu s prepravovanými nákladmi
• Hlásenie porúch na zverených skladových zariadeniach a VZV
• Práca na 3 zmeny

Tieto benefity ťa u nás čakajú:
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2,5% z hrubej mzdy
• Koncoročná odmena vo výške 50% priemerného zárobku
• 5 dní dovolenky navyše
• Dotácia na stravu vo výške 5,85 €
• 15% zľava v OD IKEA
• Dochádzkový bonus 100 €/mesiac
• Podpora pri životných udalostiach
• Odmena za dlhoročnú prácu do výšky 300 €
• Odmena pri životnom jubileu vo výške 150 €
• Odmena za odporúčanie zamestnanca 500 €
• zamestnanecká doprava zdarma zo smerov:
1.Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre
2. Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek
3. Šastín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka

Informácie o výberovom konaní

Pohovor bude s nadriadeným oddelenia a personalistkou.
Priniesť si so sebou platný preukaz na VZV W1.
Kontakt: [email protected], 0910535811

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič VZV

Počet rokov praxe

1

• platný preukaz Vodiča/-ky vysokozdvižného vozíka VZV W1
• preukaz na VZV W2 výhodou
• skúsenosti s prácou so skenerom výhodou
• min. 1 rok prax v riadení VZV
• dôslednosť, presnosť, koncentrácia pozornosti
• dôraz na bezpečnosť
• odolnosť voči senzorickej záťaži
• priestorové videnie
• rozlišovanie nerovností povrchu
• praktické myslenie
• prispôsobivosť
• organizačné schopnosti
• sebakontrola
• samostatné myslenie, samostatnosť
• schopnosť prijať zodpovednosť

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4590145  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac