Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Dlhodobá stáž pre VŠ študenta alebo študentku na oddelení výroby

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
07/2022
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobá prax / stáž na oddelení výroby ( výroba doskových materiálov)
- podpora - administratívna a odborná hlavného technológa a riaditeľa výroby
- možnosť absolvovania VŠ praxe alebo vypracovania VŠ práce ( diplomová práca)
- spoluúčasť na vývoji a zavádzaní nových výrobkoch do výroby

Hľadáme študentov alebo študentky technických vysokých škôl v posledných ročníkoch štúdia - drevárstvo alebo chémia dreva a celulózy. Ponúkame dlhodobú stáž a prax v drevárskom priemysle s vyhliadkou budúceho zamestnania. Ak Ťa zaujímajú doskové materiály, pošli nám životopis prostredníctvom portálu profesia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárske / chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme študentov alebo študentky technických vysokých škôl v posledných ročníkoch štúdia - drevárstvo alebo chémia dreva a celulózy. Náš budúci stážista vie po anglicky a má záujem o doskové materiály na báze dreva.

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Krišteková
E-mail: poslať životopis
ID: 4330289  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.