Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Vedúci/-a údržby

Miesto práce
Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
2 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedie a plánuje prácu tímu elektrikárov
• Zodpovedá za technickú údržbu a stav pridelených strojov a zariadení
• Analyzuje a hodnotí technické poruchy strojov a zariadení
• Vytvára a aktualizuje preventívne plány údržby
• Rozvíja tím elektrikárov
• Zodpovedá za kontrolovanie stavu rozpočtu a optimalizáciu nákladov na údržbu
• Navrhuje technické zlešenia strojov s cieľom, redukovať poruchovosť a čas, kedy nie je linka z dôvodu poruchy dostupná

Čo ponúkame:
• Mzda kandidáta začína od 2200 EUR/mesiac a bude závisieť od jeho/jej skúseností a seniority.

• odmena na konci finančného roka (25% z 1 platu),
• 5 dní dovolenky naviac,
• kurzy anglického jazyka počas pracovnej doby hradené zamestnávateľom,
• dotácia na stravovaciu kartu a jedáleň v areáli,
• príspevok do penzijného fondu vo výške 2,5% z hrubej mzdy,
• príplatky, jubilejné odmeny a iné,
• možnosť vzdelávania a odborného rastu,
• možnosť občasnej práce z domu - home office,
• flexibilný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Orientácia v strojárskych normách a v technickej dokumentácii strojov, prístrojov a zariadení
Meranie parametrov strojov, zariadení a výrobných liniek
Vykonávanie údržby, rekonštrukcií, opráv a generálnych opráv strojov a zariadení
Diagnostikovanie porúch strojov, zariadení a výrobných liniek
Kontrola plnenia operatívnych plánov údržby
Plánovanie personálneho obsadenia údržby
Rokovania s dodávateľmi náhradných dielov a technologických zariadení
Schopnosť delegovať a eskalovať

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Behunová
E-mail: poslať životopis
ID: 4074061  Dátum zverejnenia: 14.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac