Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Brigáda pre vysokoškolského študenta/ku na oddelenie kvality

Miesto práce
Továrenská 2614/19, Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.3.2021
5,5 EUR/hod.príplatky a mzdové zvýhodnenia (poobedná práca, nočná práca, víkendy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v laboratóriu, protokoly zo skúšok
- Spolupráca pri vývoji nových produktov
- Podpora na oddelení kvality

Výhody
- vernostný program/príspevok
- odmeny za dobré zlepšovacie nápady
- zamestnanecká zľava v obchodnom dome IKEA 15%
- zimný vitamínový program
- príspevok na dopravu
- zľava poskytovaná zmluvnými obchodmi a službami v MA a okolí
- podpora pri životných udalostiach
- referenčný príplatok

Hľadáme šikovného študenta alebo študentku 4. alebo 5. ročníka, ktorý si môže v našom závode robiť diplomovú prácu a výskum, a zároveň získať prax a skúsenosti na oddelení kvality.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady na dané pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

drevársky (celulóza výhodou), chemický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Krišteková
E-mail: poslať životopis
ID: 4038845  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.