Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Vodič VZV

Miesto práce
Továrenská 2614/19, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770 - 940 EUR/mesiacprémie do výšky 10 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pracovať riadne a zodpovedne
• Plniť pokyny nadriadeného
• Byť na pracovisku včas (dodržiavať začiatok a koniec pracovnej doby, prestávky)
• Na začiatku zmeny si fyzicky preberá pridelený VZV, priestor skladu vstupného materiálu (stav poriadku v sklade, stav regálov a uloženie materiálu s dôrazom na jeho nepoškodenosť)
• Zistené nedostatky (ktoré nie sú odstránené ihneď) pred začiatkom zmeny hlási skladníkovi
• Vykladá dodaný materiál od dodávateľov, nakladá materiál určený na odoslanie podľa pokynov skladníka, manipuluje s materiálom
• Dodaný materiál uskladňuje podľa pokynov skladníka
• Zodpovedá za označenie materiálu v sklade identifikačným listom F55
• Vedie záznam o pridelenom VZV
• V sklade udržuje poriadok
• Skladníkovi nahlasuje poruchy na zverených skladových zariadeniach a VZV
• Hospodáriť riadne s prostriedkami, ktoré mu zveril zamestnávateľ
• dodržovanie 5S (poriadok a čistota) a používanie pridelených Ochranných pracovných pomôcok
• Obsluhuje VZV a robí bežnú údržbu VZV
• Práca na 3 zmeny

• nočný príplatok 1,34 €
• Prémie do výšky 10%
• príplatok za prácu nadčas 25%
• príplatok za prácu v sobotu 65%
• príspevok na dopravu
• zamestnanecká doprava zo smerov
Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre
Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek
Šastín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka
• práca na zmeny (8-hodinové)
• dotovaná strava na každú zmenu
• 5 dní dovolenky naviac
• príspevok do DDS
• 15% zľava v OD Ikea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1

min. 1 rok praxe na podobnej pozíci
platný preukaz VZV na W1
skúsenosti so skladovaním tovaru

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

IKEA Industry Slovakia s. r. o.
Továrenská 2614/19
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Palušáková
Tel.: 034/7964 155 alebo 0910 833 321
E-mail: poslať životopis
ID: 3852021  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac