Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Operátor - olepovacia linka Homag-zoraďovač

Miesto práce
Závažná Poruba
Termín nástupu
dohodou
5,67 EUR/hod.+ príplatky nad rámec zákonníka práce + variabilná zložka mzdy, dochádzkový bonus, špeciálne odmeny v závislosti od výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po úvodnom zaškolení a oboznámení sa s procesmi a podmienkami výroby a absolvovaní adaptačnej praxe:
- obsluha prideleného stroja
- vedenie tímu
- nastavenie a údržba stroja podľa požiadaviek výroby
- zodpovednosť za splnenie denného výkonu v požadovanej kvalite
- aktívna účasť v projektoch neustáleho zlepšovania
- práca s platnou výrobnou dokumentáciou
- nasledovanie schválených technologických postupov

- zázemie v stabilnej, stále sa rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti
- zaujímavé a flexibilné platové podmienky
- vzdelávanie v odbore
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesionálnej kariéry

3-4 zmenný pracovný čas.Ďkaujeme za Váš životopis, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevospracujúci priemysel - výroba nábytku

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup
- ochota pracovať, vzdelávať sa a sledovať technické i technologické trendy vývoja v danej oblasti
- zmysel pre tímovú prácu
- manuálna zručnosť
- orientácia na výsledky

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Lúčanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3790722  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,67 EUR/hod.