Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Supply chain manager

Miesto práce
okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej ponuky

Cieľom funkcie je zabezpečiť a riadiť náklady a dostupnosť vstupných materiálov, optimalizovať plánovanie výroby a zabezpečiť dostupnosť hotových výrobkov v obchodnom reťazci IKEA.
Ďalej:
  • zodpovedá za nákup materiálov a polotovarov v súlade so stanovenými požiadavkami a v potrebnom čase a správnej cene
  • zodpovedá za dodržiavanie minimálnych požiadaviek zákazníka (IKEA) týkajúcich sa nakupovaných materiálov
  • zodpovedá za výšku a obrátku zásob základných materiálov
  • zodpovedá za reklamačné riadenie s dodávateľmi vstupných materiálov a polotovarov
  • zodpovedá za prijímanie, preskúmanie ( v spolupráci s VR) a potvrdzovanie objednávok odberateľa v súlade s uzavretou dohodou o spolupráci a všeobecných nákupných podmienkach medzi odberateľmi
  • zodpovedá za správne skladovanie, expedíciu a fakturáciu hotových výrobkov
  • spolupracuje s RK a VR pri vybavovaní reklamácií od odberateľa
  • je kontaktnou osobou s odberateľmi v oblasti množstva, sortimentu
  • zodpovedá za výber a hodnotenie dodávateľov
  • uzatvára zmluvy s dodávateľmi
  • zabezpečuje odbyt výrobkov a vyradených  materiálov
  • zodpovedá za colnú deklaráciu
  • zodpovedá za správnosť  údajov v Movex-e podľa internej smernice
  • zodpovedá za spoluprácu medzi odberateľom (IKEA) v oblasti obchodných záležitostí

Kvalifikácia

Schopnosti a špecifické znalosti
  • Evidencia skladového hospodárstva
  • Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie v skladovom hospodárstve
  • Logistika v skladovom hospodárstve a riadení zásob
  • Inventarizácia
  • Riadenie, motivovanie ľudí
  • Technické spôsobilosti
  • Praktické myslenie
  • Proaktivita, tvorivosť
  • Prezentačné zručnosti
  • Samostatnosť
  • Schopnosť prijať zodpovednosť
Predchádzajúce skúsenosti a zručnosti
  • Univerzitné vzdelanie technického smeru
  • Microsoft Office – pokročilý
  • Anglický jazyk – aktívne (slovom aj písmom)
  • Min. 3 roky praxe v podobnej oblasti vo výrobnej spoločnosti
  • Min. 2 roky skúsenosti s riadením kolektívu

Dodatočné informácie

Miesto výkonu práce: IKEA Industry Trnava,  Nitrianska 4, Trnava
Mzda: od 3500 €/mesačne (v závislosti od skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3688493  Dátum zverejnenia: 6.6.2019