Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Brusič

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
5,94 EUR/hod.Priemerná mzda za priemerný odpracovaný mesiac spolu s príplatkami ( poobedný, nočný, sobota, nedeľa a ďalši) začína na 1500 Eur/brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výmena a správne nastavenie nožov roztrieskovačov a mlynov, vedenie záznamov o výmene a nastavení, kontrola kvality ostrosti nožov, vyradenie opotrebovaných a zničených nožov a vedenie záznamov o tom.
Účelom pozície je sledovanie funkčnosti strojov, nástrojov a prípravkov v brúsniarni a starostlivosť o čistotu priestorov a zverených zariadení.
Brusič riadi a monitoruje proces roztrieskovania na vizualizácii Dieffenbacher, vykonáva brúsenie rezných nožov roztieskovačov, sekačky a Carmanah, vykonáva výmenu a nastavenie nožov na roztrieskovačoch, sekačke a Carmanah podľa manuálov jednotlivých zariadení a pokynov nadriadených, pravidelne kontroluje technický stav strojov a ich opotrebiteľných častí (roztrieskovače, sekačka, suché mlyny, brúsny a umývací automat), vedie záznamy o vykonaných prácach, kontrolách a zistených nezhodách (pri nezhode informuje nadriadeného).
Práca na 12 hodinové zmeny (DNVDNVVV)

- Ponúkame stabilitu v najväčšej spoločnosti zameranej na predaj nábytku na svete.
- Príspevok na dopravu.
- Zimný darček a zimný vitamínový program.
- Dotovaná strava
- Zľava na nákup v obchodnom dome IKEA.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
- Špeciálny program loajality - príspevok na dôchodkový účet.
- Zľava poskytovaná zmluvnými obchodmi a službami v MA a okolí.
- Podpora pri životných udalostiach.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technický prehľad
- skúsenosti z výroby
- zručnosť
- spoľahlivosť

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Blažíčková, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 3589653  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,94 EUR/hod.