Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Technický pracovník - elektro údržba

Miesto práce
Závažná Poruba
Termín nástupu
ASAP
od 4,59 Eur/hod + príplatky nad rámec zákona a ďalšie výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy. Variabilná zložka mzdy podľa interných pravidiel v spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov v súlade s technickými štandardami
- modifikácia a rekonštrukcia strojov,
- vykonávanie opráv pneumatických a hydraulických systémov
- vykonávanie drobných opráv výrobných strojov a zariadení
- zodpovedá za plnenie plánu údržby na zverenom pracovisku
- dodržiava platné pracovné postupy
- dodržiava preventívnu a operatívnu údržbu podľa postupu (TPM)
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

- zázemie stabilnej, stále sa rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
- nočný a víkendový príplatok
- dovolenkový a vianočný bonus
- dochádzkový bonus
- mzda sa pravidelne prehodnocuje
- možnosť odborného a osobného rastu (program školení a tréningov hradený spoločnosťou)
- zaujímavý sociálny a motivačný program
- vernostné bonusy
- 3. pilier DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Vodičský preukaz

B

Minimálny vek 18 rokov.
Samostatný, aktívny, flexibilný, spoľahlivý a zodpovedný prísup k práci.

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Krišteková
E-mail: poslať životopis
ID: 3472690  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,59 Eur/hod + príplatky nad rámec zákona a ďalšie výhody podľa platnej kolektívnej zmluvy. Variabilná zložka mzdy podľa interných pravidiel v spoločnosti.