Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

PLC Diagnostik

Miesto práce
IKEA Industry Slovakia s.r.o, Továrenská, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1680€ + 15% prémie. Máme zákonnú povinnosť zverejnit v inzerovenej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnacov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na zmeny
• diagnostika a odstránenie porúch na výrobných zariadeniach s dôrazom na minimalizovanie odstávok
• výkon práce prebieha priamo vo výrobných priestoroch, na strojných zariadeniach
• diagnostika aj cez Hotline so zahraničnými dodávateľmi strojov
• servisné zásahy v riadiacich systémoch
• servisné zásahy vo Frekvenčných meničoch
• servisné zásahy v HMI
• servisné zásahy aj v spolupráci s externým technikom
• kalibrácie strojov a zariadení
• zálohovanie systémov PLC, OP panelov, meničov
• navrhovanie nápravných opatrení
• výmena nefunkčných dielov, fr.meniče, motory, servo pohony, PLC hardvér, priemyselná komunikácia
• zastupovanie údržbára elektrikára na smene v prípade neprítomnosti
• výkon predpísanej preventívnej údržby
• opravy elektrotechnických a pneumatických systémov
• optimalizácia výrobných zariadení
• inštalácia, oživenie a nastavovanie PLC zariadení pri zmene výroby

• odmena za dlhoročnú prácu
• odmena za odporúčanie zamestnanca
• preplácanie ubytovania až do výšky 133 € (nad 200 km)
• príspevok na dopravu
• ZDARMA zamestnanecká doprava zo smerov
Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre
Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek
Šastín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka
• práca na 3 zmeny (8-hodinové)
• dotácia na stravu
• 5 dní dovolenky naviac
• odborné školenia
• príspevok do DDS
• vernostný program
• 15% zľava v OD Ikea
• zľavy v obchodoch

Informácie o výberovom konaní

• Microsoft Office – pokročilý
• elektrická spôsobilosť vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§ 22)
• sebakontrola
• schopnosť prijať zodpovednosť
• rozhodnosť
• samostatnosť
• všeobecná elektrotechnika
• elektrotechnické materiály, vodiče, káble
• meranie elektrických veličín
• vnútorné elektrické rozvody a silnoprúdové zariadenia
• trafostanica
• elektrické stroje a prístroje
• kreatívnosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• Stredoškolské vzdelanie elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

• Automatizácia a riadenie procesov
• Programovanie robotov (ABB), konfigurácia servo zariadení a iných prídavných zariadení, ladenie dráh robota
• Skúsenosť so Simatic S7 200,300,400, PLC OMRON, BECKHOFF, príp. iným PLC
• Skúsenosti s frekvenčnými meničmi a servopohonmi
• Skúsenosti s pneumatickými systémami
• Práca s technickou dokumentáciou/čítanie (elektro výkresy, e-plány, schémy a pod.).
• Oprávnenia Tlakové nádoby a Práca vo výškach výhodou
• Skúsenosti s údržbou zariadení

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

IKEA Industry Slovakia s. r. o.
Továrenská 2614/19
901 01 Malacky

Kontakt

ID: 3462681   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1680€ + 15% prémie. Máme zákonnú povinnosť zverejnit v inzerovenej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnacov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.