Príležitosť je bližšie,
než si myslíš.

Process Engineer

Miesto práce
Továrenská 2614/19, okres Malacky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- stanovovanie druhu a množstva vstupných materiálov a polotovarov na produkciu výrobkov v drevospracujúcom priemysle
- tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie
- spolupráca pri tvorbe materiálových položiek v systéme ERP
- zodpovedá za tvorbu a udržiavanie štruktúr a výrobných operácií v ERP systéme
- spolupráca pri produktových kalkuláciách spolu s finančným oddelením
- kalkulácia a optimalizácie výťaží materiálov
- vytváranie a udržiavanie pracovných postupov
- školenia zamestnancov na pracovné postupy
- tvorba a údržba dát v MES systéme
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou
Termín nástupu
01.03.2018
Iné výhody
odborné školenia, ďalší profesný rast v stabilnej spoločnosti, príspevok dopravu , príspevok na stravovanie nad rámec zákona, pružný praconý čas, príspevok do DDS, 13. plat
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárske alebo technické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- skúsenosti s prácou v ERP systéme
- skúsenosti s tvorbou BOM
- material management
- skúsenosti so Solid Works výhodou
- analytické myslenie
- numerické spôsobilosti
- tímová práca
- precíznosť a zmysel pre detail
- vysoký stupeň samostnatnosti a sebakontroly
- zodpovedný prístup k práci
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa spoločnosti
IKEA Industry Slovakia s. r. o.
Továrenská 2614/19
901 01 Malacky
ID: 3271616   Dátum zverejnenia: 30.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou