Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Mechanik - údržba liniek na výrobu nábytku

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mechanická údržba a opravy liniek na výrobu nábytku
nepretržitá prevádzka

- odborné vzdelávanie
- 5 dní platenej dovolenky naviac
- výborné pracovné podmienky
- výhodné stravovanie
- 13. plat
- ročná odmena
- zľava na nákupy v obchodnom dome IKEA
- doplnkové dôchodkové sporenie

Štruktúrovaný životopis pošlite na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

údržba liniek, mechanik - opravár, strojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s údržbou automatizovaných liniek
znalosť pneumatiky a hydrauliky - výhodou
čítanie technickej dokumentácie
manuálna zručnosť
preukaz VZV výhodou
zváračský preukaz výhodou

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 194291  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda