Operátor automatického skladu (Operator AWH)

IKEA Components s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 2614/19, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prevádzku a monitorovanie systémov v automatickom sklade
- udržanie hladkého prevádzkového procesu
- analýza rôznych chybových situácií
- komunikácia s dodávateľmi systémov

- zdarma firemná autobusová doprava (3 linky - Senica, Skalica, Záhorská Ves)
- 5 dní dovolenky naviac
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja
- preplácanie všetkých nadčasov nad rámec zákona v danom mesiaci
- príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
- mesačné prémie a dochádzkový bonus
- stravovanie vo vlastnej kantíne za 0,50 EUR
- každý deň desiatové občerstvenie a pitný režim zdarma
- sociálny program: príspevok na regeneráciu pracovnej sily, odmeny za odpracované roky a životné jubileá, športové aktivity, vianočný večierok
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť príspevku na ubytovanie
- zamestnanecká zľava v obchodnom dome IKEA
- vernostný program Thanks! (individuálne dôchodkové sporenie)

Informácie o výberovom konaní

- nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- pokročilá znalosť anglického jazyka (komunikačná úroveň)
- vedomosti v oblasti počítačových systémov
- záujem o techniku
- ochota pracovať na 12 hod. zmeny (deň, noc, 2 dni voľna)
- zodpovednosť
- zameranie na cieľ a výsledky
- proaktívny prístup k práci

IKEA Components s.r.o. odštartovala svoje obchodno-výrobné aktivity v roku 2000. Sme súčasťou dodávateľského reťazca IKEA a zameriavame sa na najlepšie riešenia v oblasti nákupu, priemyselného balenia a distribúcie nábytkových kovaní určených na predaj v sieti obchodných domov IKEA.
Naše hlavné zameranie je balenie a distribúcia. Balíčky a kartóny s kovaniami sa balia na moderných automatických linkách a poloautomatických strojoch. Vysoko výkonnú a modernú techniku máme aj v našom sklade. Naši pracovníci tu pracujú s najmodernejšou skladovou a manipulačnou technikou. Zamestnávame viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3194254  Dátum zverejnenia: 23.10.2017