680 - 830 EUR

Skladník (obsluha VZV)

IKAR, a.s.

Miesto práce
Vector Parks Rača, Na Pántoch, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, kontrola, zaskladnenie a expedícia tovaru pomocou skladovej manipulačnej techniky (paletový vozík, nízkozdvižný vozík, systémový vysokozdvižný vozík)
- inventúra tovaru
- práca s obalovým materiálom
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- dodržiavanie BOZP a OPP pravidiel
- práca s PC a terminálom
- práca v sklade je organizovaná v dvoj (Január - September) a trojzmennej prevádzke (Október - December)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 680 € + 150 € mesačný bonus podľa interných smerníc (výkon, dochádzka)

- dlhodobá a stabilná práca
- narodeninové voľno
- gastrolístky nad zákonom stanovený limit
- ročné odmeny v závislosti od plnenia plánu
- DDS (3. pilier)
- karta Multisport
- škoda spôsobená pri výkone povolania - poistenie plne hradené zamestnávateľom
- nákup tovaru za zvýhodnenú cenu
- občerstvenie na pracovisku (káva, voda)

Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách (pokiaľ si nevyberieme kolegyňu/kolegu už v prvom kole). Nech sa páči, kontaktujte našu spoločnosť zaslaním životopisu na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VZV a prax v oblasti výhodou (školenie a preukaz zabezpečíme)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť
- lojálnosť voči firme
- trestná bezúhonnosť

IKAR, a.s. je najväčšie slovenské knižné vydavateľstvo pôsobiace na trhu od roku 1990. V súčasnosti zamestnáva cca 100 pracovníkov, vydáva ročne vyše 400 nových knižných titulov a v rámci veľkoobchodu ponúka cca 70 tisíc knižných titulov v slovenskom a českom jazyku, prevádzkuje internetové kníhkupectvo bux.sk a ďalšie knižné stránky a projekty ako ibux.sk, luxusnakniznica.sk, odeon.sk, severskekrimi.sk, yoli.sk a priroda.sk.

Adresa spoločnosti

IKAR, a.s.
Na Pántoch 18
83106 Bratislava
ID: 3635365   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 680 € + 150 € mesačný bonus podľa interných smerníc (výkon, dochádzka)