Asistentka/personalista

IKAR, a.s.

Miesto práce
Miletičova, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s vedením spoločnosti, s vedúcimi jednotlivých oddelení a s personálnymi agentúrami
- prijímanie a vybavovanie telefonátov a mailovej korešpondencie
- plánovanie stretnutí
- evidencia pracovnej dochádzky, interná komunikácia so zamestnancami a mzdovým útvarom
- zodpovednosť za prevádzkový stav priestorov
- zabezpečenie chodu oddelenia ľudských zdrojov
- nábory nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti v spolupráci s manažmentom spoločnosti
- práca s databázou kandidátov, výber a kontaktovanie vhodných kandidátov
- zabezpečenie agendy a všetkých ostatných náležitostí súvisiacich s nástupom nového zamestnanca
- spracovanie personálnej agendy - aktualizácia organigramu a zoznamu zamestnancov
- tvorba a evidencia pracovno-právnych dokumentov v spolupráci s odbornými útvarmi, vrátane BOZP + PZS
- zabezpečenie zahraničných pracovných ciest zamestnancov ( letenky, ubytovanie, poistenie, vstupenky )
- evidencia, kontrola platnosti a nákup diaľničných známok pre služobné vozidlá
- spracúvanie rekreačných poukazov
- komunikácia so správcom budovy, agentúrou zabezpečujúcou upratovacie práce + s ďalšími dodávateľmi podľa potreby
- ostatné práce podľa pokynov nadriadeného a operatívy

Ponúkame:
- prácu v kolektíve v stabilnej spoločnosti
- narodeninové voľno
- ročné odmeny v závislosti od plnenia plánu
- DDS (3. pilier)
- kartu Multisport
- nákup tovaru za zvýhodnenú cenu
- občerstvenie na pracovisku

Nech sa páči, kontaktujte našu spoločnosť zaslaním životopisu na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- profesionálne vystupovanie
- organizačné schopnosti
- časová flexibilita
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- práca s PC (Word, Excel, Outlook)

IKAR, a.s. je najväčšie slovenské knižné vydavateľstvo a distribúcia pôsobiace na trhu od roku 1990. V súčasnosti zamestnáva cca 100 pracovníkov, vydáva ročne vyše 400 nových knižných titulov a v rámci veľkoobchodu ponúka cca 70 tisíc knižných titulov v slovenskom a českom jazyku, prevádzkuje internetové kníhkupectvo bux.sk a ďalšie knižné stránky a projekty ako luxusnakniznica.sk, odeon.sk, severskekrimi.sk, yoli.sk a priroda.sk.

Zásady spracovania osobných údajov:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3195119  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac