Web Developer

iInvoices s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme šikovného web developera, ktorý sa bude chcieť podieľať na vývoji online časti fakturačného toolu s názvom Billdu (miniFAKTÚRA). Preferujeme skôr seniora ale nebránime sa aj juniornejším kandidátom ;)

Ako jednej z mála slovenských firiem sa nám podarilo vyrásť z malého startupu a vytvoriť produkt, ktorý dennodenne používajú ľudia po celom svete - od Európy a Afriky, cez Austráliu až po Spojené štáty.

Touto ponukou chceme osloviť ľudí, ktorí radi:
- pracujú s novými technológiami
- realizujú vlastné nápady
- preferujú prostredie menšej firmy so startupovou kultúrou
- uvítajú slobodu
- chcú byť súčasťou kvalitného produktu zo Slovenska a pojmu ho za svoj

- neformálne prostredie
- nadštandardné platobné ohodnotenie
- možnosť pracovať aj z domu
- startupové priestory (game room, silent room, relax zone, chat zone a veľa ďalších vychytávok), super káva zdarma a tulivaky :)
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť profesne rásť a rozvíjať svoje schopnosti (aj také, o ktorých nemáš zatiaľ potuchy)
- neformálnu a priateľskú atmosféru
- multisport kartu na šport a relax

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosti s:
*PHP (Nette framework výhodou)
*ReactJS
*Javascript
*Html,CSS (Bootstrap vyhodou)
*Mysql
*Doctrine 2
*čistý kód ;)

ale aj:
Mongo, GO, Elasticsearch, Docker, Ajax

a samozrejme nemôže chýbať komunikatívnosť a samostatnosť

Billdu (na Slovensku miniFaktúra) vytvára profesionálny fakturačný software, ktorý obsahuje všetky smart nástroje pre malých a stredných podnikateľov v jednej platforme. Vyvijame mobilnú aplikáciu pre zariadenia iOS, Androida a Web. Náš produkt má zastúpenie na desiatkach trhov v Európe, USA, Kanade, Austrálii a Afrike. Patríme medzi top 10 fakturačných appiek na svete, s jedným z najvyšších skóre v hodnotení spokojnosti. Vytvorili sme príjemné pracovné prostredie, v ktorom nemeriame čas strávený v práci, ale reálne výsledky. V našom tíme dbáme o to, aby sa u nás každý cítil príjemne, s dôrazom na osobný rozvoj, inovácie a inšpiratívnu kultúru. A máme perfektnú kávu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Karadžičova 12
82108 Bratislava
ID: 3953655  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac