1 500 - 3 000 EUR

Web Frontend Developer at Billdu

iInvoices s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme šikovného frontend web developera, ktorý sa bude chcieť podieľať na vývoji online časti business/fakturačného toolu s názvom Billdu (miniFAKTÚRA). Preferujeme skôr seniora ale nebránime sa aj juniornejším kandidátom ;)

Ako jednej z mála slovenských firiem sa nám podarilo vyrásť z malého startupu a vytvoriť produkt, ktorý dennodenne používajú ľudia po celom svete - od Európy a Afriky, cez Austráliu až po Spojené štáty.

Touto ponukou chceme osloviť ľudí, ktorí radi:
- pracujú s novými technológiami
- realizujú vlastné nápady
- preferujú prostredie menšej firmy so startupovou kultúrou
- uvítajú slobodu
- chcú byť súčasťou kvalitného produktu zo Slovenska a pojmu ho za svoj

- výhody startupového prostredia
- možnosť pracovať aj z domu
- priestor pre sebarealizáciu
- možnosť profesne rásť a rozvíjať svoje schopnosti (aj také, o ktorých nemáš zatiaľ potuchy)
- neformálnu a priateľskú atmosféru
- super kávu zdarma, tulivaky a nádherný výhľad na Bratislavu
- multisport kartu na šport a relax

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Znalosti s:
*Html
*CSS
*Javascript
*PHP (výhodou)
*ReactJS
*Meteor (výhodou)
*čistý kód ;)

a samozrejme nemôže chýbať komunikatívnosť a samostatnosť

Billdu je profesionálny fakturačný software, ktorý disponuje všetkými potrebnými nástrojmi pre malých podnikateľov. Disponujeme webovou verziou pre PC, Mac a mobilnými mobilnými aplikáciami pre smartphony a tablety.

Náš produkt má zastúpenie už na desiatke trhov v Európe, USA, Kanade, Austrálii a aj v Afrike. Patríme medzi špičkové business tooly s veľmi vysokým hodnotením https://apple.co/2WMhaUJ

Vytvorili sme príjemné pracovné prostredie v neformálnej atmosfére, kde nemeriame čas strávený v práci, ale reálne výsledky. Dbáme na to, aby sa tu každý z nás cítil dobre, vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré sa stará nielen o pracovný, ale aj o osobný rozvoj každého z nás. A máme perfektnú kávu zdarma.

Fazuľová 7
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Hudak
Tel.: +421918803155
E-mail: poslať životopis
ID: 3803591   Dátum zverejnenia: 5.11.2019