Reagujte bez životopisu

Mechatronik / Automechanik nákladních vozidel (M/Ž/D)

Ihro Transport & Logistik s.r.o.

Místo práce
Hochfeldstraße 9, 74632 Neuenstein, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme rodinná firma úspěšná v oblasti dopravy a logistiky již více než 50 let. Naším hlavním oborem jsou náročné velkoobjemové přepravy poskytované v nejvyšší kvalitě.
Se 400 zaměstnanci, 210 nákladními vozidly a 14 000 m² skladovacích prostor stále rosteme.
Spolehlivost a inovativní duch jsou naše silné stránky a důvody našeho úspěchu.
Staňte se součástí tohoto úspěšného vývoje:

Naše nákladní dílna v Neuensteinu hledá posily:

Mechatronik / Automechanik nákladních vozidel (M/D/Ž)

Práce na plný úvazek, možnost turnusů (např. 6 týdnů práce - 2 týdny volna)

Pracovní náplň:

- Oprava a údržba našich 210 vozidel, 15 vysokozdvihů, 220 návěsů a přívěsů

Požadujeme:

- Základní znalost německého jazyka

- Vyučení v oboru automechanik nákladních vozidel nebo obdobné

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení, moderní prostředí

- Skvělá pracovní atmosféra a silný tým

- Pomoc při hledání ubytování a jednání s přady v Německu

Těšíme se na Vás !

Hans Ihro GmbH, Lagerlogistik + Transport

Hochfeldstrasse 9-14, D-74632 Neuenstein

Telefon +49 7942910165 , www.ihro.de

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4784744  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/měsíc