Junior účtovník

IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, 841 04 Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 1.000 € brutto + prémiová zložka do 200 € brutto alebo v prípade absolventa od 850 € brutto +prémiová zložka do 200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a spracovanie účtovných dokladov (prijaté faktúry, banky, interné doklady)
- podpora a participácia pri uzávierkových prácach, pri príprave podkladov k DPH a podkladov pre audit, rekonciliácia účtov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- motivujúci systém odmeňovania

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite nám štruktúrovaný životopis na doleuvedený e-mail. Ďakujeme vopred všetkým záujemcom, vyhradzujeme si právo odpovedať tým, ktorých následne pozveme na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť SAP-u výhodou
- logické myslenie
- samostatnosť a spoľahlivosť

Dcérska spoločnosť európskeho veľkoobchodu s pneumatikami všetkých druhov a značiek v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Kontakt

ID: 1195091   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1.000 € brutto + prémiová zložka do 200 € brutto alebo v prípade absolventa od 850 € brutto +prémiová zložka do 200 € brutto