Administratívny pracovník pre logistiku

IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 750 € brutto mesačne v závislosti od kvalifikácie a praxe, prémiová zložka do 300 € brutto (v závislosti od plnenia ukazovateľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- Kontrola a evidencia došlých faktúr za prepravu a logistické služby
- Vedenie štatistiky
- Kompletizácia podkladov pre účely vyclenia tovaru
- Preverenie chýbajúcich zásielok
- Administratívne práce
- Spracovanie hlásení na recyklačné poplatky
- Reporty o obaloch uvedených na trh

- Práca v tíme stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Zaškolenie a pravidelné vzdelávanie
- Adekvátne platové ohodnotenie
- Príspevok na DDS
- Zamestnanecký nákup za zvýhodnené ceny

Ďakujeme vopred všetkým, ktorí prejavia záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo odpovedať tým uchádzačom, ktorých následne pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na
pokročilej úrovni je nutná
- Precíznosť, logické myslenie
- Prax v dopravnej / logistickej spoločnosti vítaná

Dcérska spoločnosť európskeho veľkoobchodu s pneumatikami všetkých druhov a značiek v strednej a východnej Európe.
Spoločnosť IHLE je súčasťou skupiny MICHELIN.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava
ID: 1129286   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 750 € brutto mesačne v závislosti od kvalifikácie a praxe, prémiová zložka do 300 € brutto (v závislosti od plnenia ukazovateľov)