Externý školiteľ/ Externá školiteľka

IGT Slovakia Corporation organizačná zložka

Miesto práce
T. Ružičku 8500/23 01001 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné zaškoľovanie pracovníkov na prácu s on-line terminálom.
Ide o prácu v rozsahu 4 až 8 dní v mesiaci (pondelok-štvrtok pracovného týždňa), od 8:00 do 16:00. Školiteľ si mesiac dopredu nahlási dni, kedy môže školiť.

Zodpovedné oboznamovanie sa s priebežnými zmenami týkajúcimi sa bezprostredne obsahu školenia

Zabezpečovanie drobných nákupov do
školiacej miestnosti v Žiline

Práca je vhodná pre človeka, ktorý je flexibilný počas pracovných dní (termíny školení sú dohadované minimálne 1 mesiac vopred).
Pozícia nie je určená pre uchádzačov vedených na Úrade práce, nakoľko mesačný príjem prevyšuje sumu akceptovanú úradom.

Máme záujem o dlhodobú spoluprácu.

Bezplatné zaškolenie a supervízne vedenie v prvých mesiacoch výkonu lektorských aktivít.
Získanie praxe v medzinárodnej spoločnosti.
Dlhodobá spolupráca.

Ak máte o uvedenú pracovnú pozíciu záujem, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom (v ktorom prosím uveďte dôvod vášho záujmu o danú pozíciu). Uchádzačov, ktorí nám nepriložia motivačný list nezaradíme do výberového konania.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, kandidát zaslaním svojich materiálov dáva našej spoločnosti súhlas na spracovanie a využitie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- dobré organizačné zručnosti
- vysoká miera zpodpovednosti a samostatnosti
- príjemné a kultivované vystupovanie
- analytické myslenie
- skúsenosť s výučbou IT predmetov vítaná
- flexibilita a trpezlivosť
- schopnosť diplomaticky riešiť vypäté situácie
- ochota vzdelávať sa a získavať nové informácie

Spoločnosť sa zaoberá technickými, komunikačnými a operačnými službami a automatizovaným spracovaním dát

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1113219  Dátum zverejnenia: 9.10.2017