Kaderník/kaderníčka

Igor Sedlák - Salón, IS & co. s.r.o.

Miesto práce
Floriánova 5, Prešov
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Pevná zložka + variabilná zložka. Pevná zložka v hrubom od 500 do 1000eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Mať rád svoju prácu, pristupovať k nej svedomito a s úsmevom
- Starostlivosť o zákazníka
- Odborné poradenstvo
- Kompletná starostlivosť o vlasy s profesionálnym prístupom
- Poskytovanie všetkých kaderníckych služieb
- Čistota a poriadok na pracovisku

- zamestnanie na stály pracovný pomer s vyplácaním platu presne a na čas
- istota klientely
- sociálne istoty
- pracovná flexibilita
- objednávanie klientov cez recepciu
- odmeňovanie podľa variabilnej zložky, odpracovaných rokov a nadštandardných výkonov
- odborné vzdelávanie a školenia, možnosť zahraničných stáží
- práca s kvalitnou kozmetikou L'Oréal professionel , Schwarzkopf Professional, Kérastase
- bezplatné farbenie a úprava svojich vlasov
- zvýhodnená cena na nákup kozmetiky
- príjemné pracovné prostredie a komfort

Výberové konanie robíme buď po telefonickom spojení na čísle 0949755073, alebo prostredníctvom emailu: salonigorsedlak@gmail.com, kde nám pošlete svoj životopis s fotkou a súhlas so spracovaním údajov, následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na osobnom stretnutí.
K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (...) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“
Keď Vás naša pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak sa nám ozvete.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kaderník

Počet rokov praxe

1

Hľadáme človeka, ktorý má rád svoju prácu, je usmievavý a pozitívne naladený.
Človek, ktorý má rád módu a je komunikatívny, to je ten správny predpoklad pre túto prácu.
V našom salóne požadujeme minimálne ročnú prax v kaderníckom salóne, alebo dobrú zručnosť v prípade absolventa.

Igor Sedlák je kadernícky salón s 12 ročnou tradíciou, kvalitným menom a prácou, ktorý získal už mnohé ocenenia v tejto oblasti.
Ponúkame prácu v príjemnom prostredí salónu Igor Sedlák v centre mesta na Floriánovej ulici v Prešove.
Máme veľa spokojných klientov, ktorí sú zvyknutí na kvalitnú prácu, dobrú atmosféru, voňavú kávu a čerstvé kvety.

Portfólio: Facebook & Instagram

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Floriánova 5
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Sedláková
Tel.: 0949755073
E-mail: poslať životopis
ID: 3144546   Dátum zverejnenia: 11.9.2017