Reagujte bez životopisu

Kaderník/kaderníčka

Igor Sedlák - Salón, IS & co. s.r.o.

Miesto práce
Floriánova 5, Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 600 EUR/mesiachľadáme pomocného kaderníka, alebo kaderníka na živosť, mzdové podmienky sú individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie všetkých kaderníckych služieb (farbenie, fúkanie, umývanie vlasov, strih, konzultácia, ...)
- Starostlivosť o zákazníka v našom salóne
- Poradenstvo a predaj produktov (odmena za predaj)
- Čistota a poriadok na pracovisku

- istota klientely na základe dobrého mena
- bezplatné farbenie a úpravy Vašich vlasov
- pracovná flexibilita
- odmeňovanie podľa výkonov
- odborné vzdelávanie a školenia, možnosť zahraničných stáží a zaškolenie Igorom Sedlákom
- práca s kvalitnou kozmetikou L'Oréal professionel , Schwarzkopf Professional, Kérastase, Authentic Beauty Concept
- zvýhodnená cena na nákup kozmetiky
- príjem z predaja vlasovej kozmetiky
- príjemné pracovné prostredie a komfort

Výberové konanie robíme buď po telefonickom spojení na čísle 0949755073, alebo prostredníctvom emailu: [email protected], kde nám pošlete svoj životopis s aktuálnou fotkou a súhlas so spracovaním údajov, následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na osobnom stretnutí.
K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (...) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“
Keď Vás naša pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak sa nám ozvete.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Facebook - Základy
Instagram - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý má rád svoju prácu, je usmievavý a pozitívne naladený.
Človek, ktorý má rád módu a je komunikatívny, to je ten správny predpoklad pre túto prácu.
V našom salóne požadujeme minimálne ročnú prax v kaderníckom salóne, alebo dobrú zručnosť v prípade absolventa alebo študenta.

Salón Igor Sedlák je kadernícky salón s 13 ročnou tradíciou, kvalitným menom a prácou, ktorý získal už mnohé ocenenia v tejto oblasti, samotný Igor Sedlák získal najvyššie kadernícke ocenenie a to Kaderníka roka Czech and Slovak Hairdressing Awards a mnoho iných výhier v kaderníckej oblasti, preto pri práci s Igrom Sedlákom máte stále oporu a mentora zároveň.
Ponúkame prácu v novozrekonštruovaných priestoroch s kontaktom s prírodou, konceptom budúcnosti a vzťahom k ekológii. Samotnú dobrú atmosféru robí dobrý spolupracujúci kolektív a naši klienti.

Tešíme sa na Vás!

Portfólio: Facebook & Instagram IGOR SEDLAK, www.igorsedlak.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3144546  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac