Reagujte bez životopisu

Odpočtár - elektromerov Hlohovec a okolie

IFT InForm Technologies, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
úkolová mzda za počet odčítaných zariadení, meradiel.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odpočet elektromerov odpočtovej oblasti v okruhu Hlohovec a okolité obce

BOJNIČKY, BUČANY, ČERVENÍK, DOLNÉ OTROKOVCE, DOLNÉ TRHOVIŠTE, DOLNÉ ZELENICE, DVORNÍKY, HLOHOVEC, HORNÉ OTROKOVCE, HORNÉ TRHOVIŠTE, HORNÉ ZELENICE, JALŠOVÉ, KĽAČANY, KOPLOTOVCE, LEOPOLDOV, MADUNICE, MALŽENICE
MERAŠICE, PASTUCHOV, RATKOVCE, SASINKOVO, SILADICE, ŠÚROVCE, TEKOLĎANY
TEPLIČKY, TRAKOVICE, ŽLKOVCE.

- Celoročné pracovné nasadenie.
- centrum správy a podpory Trnava

Vlastná organizácia práce vrámci odpočtového obdobia (10 dňového cyklu)

Pre výkon práce je požadovaná platná živnosť. Vaše štruktúrované životopisy zasielajte prosím na
adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva externá

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s podobnou činnosťou (odpočet plynu, vody) výhodou
komunikatívnosť, vytrvalosť, zmysel pre administratívny poriadok

Spoločnosť zabezpečujúca komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky, nabíjacích staníc pre elektromobily, strešných fotovoltaických elektrární, až po inžiniering vrátane montáže, projekčnej, servisnej činnosti a zabezpečenie dátových prenosov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4004279  Dátum zverejnenia: 12.3.2024