Odpočtár - elektromerov Štúrovo a okolie

IFT InForm Technologies, a.s.

Miesto práce
Štúrovo, Dunajská Streda, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodnutá odmena €/odpočet

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odpočet elektromerov odpočtovej oblasti v okruhu
- Štúrovo - Chľaba - Malé Kosihy - Bíňa - Svodín - Nová vieska - Obid
- Celoročné pracovné nasadenie.
- centrum správy a podpory Dunajská Streda

Cieľové prémie pri dosiahnutí požadovanej odčítanosti

Pre výkon práce je požadovaná platná živnosť. Vaše štruktúrované životopisy zasielajte prosím na
adresu matias.m@ift.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s podobnou činnosťou (odpočet plynu, vody) výhodou
komunikatívnosť, vytrvalosť, zmysel pre administratívny poriadok

Spoločnosť zabezpečujúca komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky od dodávok riadiacich systémov, vn zariadení, transformátorov, elektrických ochrán a nabíjacích staníc pre elektromobily až po inžiniering vrátane montáže, projekčnej, servisnej činnosti a poskytnutie dátových prenosov.
Charakteristika spoločnosti:
- Montážne a inžinierske činnosti v celom rozsahu elektro (VN,NN, MaR) vrátane vlastných projekčných kapacít a servisu
- realizácia a implementácia riadiacich a informačných systémov (pre oblasť elektroenergetiky a riadenia technologických procesov),
- projekčná činnosť.
- Zabezpečenie dátových prenosov
- Obnoviteľné zdroje el. energie - návrh, projektovanie, realizácia elektro časti vrátane merania, dispečérskeho riadenia a nahlasovania údajov na OKTE
- elektromobilita (kompletné riešenie od návrhu, cez projektovanie až po realizáciu a servis)
- diaľkové odpočty merania elektrickej práce - viac ako 20 000 odberných miest
- automatizácia vn sietí - diaľkovo ovládané úsekové odpínače, diaľkovo ovládané reclosery, indikátory skratových prúdov
- servisná činnosť pre oblasť elektro (hot line linka 24/7)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Elektrárenská 12428
831 04 Bratislava
ID: 2043247   Dátum zverejnenia: 9.2.2018