Online marketingový špecialista Google, Facebook

iFocus s.r.o.

Miesto práce
Moyzesova 3, Piešťany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiacdohodou, v závislosti na skúsenostiach uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Account management a reporting, komunikácia s klientmi a dodávateľmi
- Návrh/realizácia a priebežná optimalizácia PPC online kampaní (AdWords Search a GDN, Facebook a ďalšie reklamné systémy)
- Reporting a príprava prezentácií
- Tvorba reklamných textov, kľúčových slov, social a email marketing
- Zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtov a termínov
- Administratívna podpora
- Sledovať online marketingové trendy a implementovať ich v prospech zverených klientov

- 13. plat podľa výsledkov spoločnosti
- možnosť získania medzinárodného certifikátu Google
- odborné vzdelávanie doma aj v zahraničí
- osobnostný a profesný rast
- dynamické pracovné prostredie
- priestor na seba realizáciu
- pružný pracovný čas
- home office 1 krát v týždni
-jazykové vzdelávanie (Angličtina)

V prípade záujmu zašlite svoje CV na [email protected] (aj so súhlasom na spracovanie a uchovanie osobných údajov). Len vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR, IT,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Komunikačné schopnosti
-Zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
-Záujem o online marketing
-Znalosť slovenskej gramatiky
-Schopnosť samovzdelávania
-Základná znalosti Google Analytics , Google Ads, Facebook, Instagram výhodou
-Analytické myslenie

Sme marketingová agentúra, ktorá sa špeciálne zameriava na digitál. Riešenia digitálneho marketingu ako PPC, SEO, sociálne siete, sú našim poslaním. Ak nechceš cestovať za prácou do Bratislavy, máme dobré správy. iFocus sídli v centre v Piešťan. Máme industriálny office, kde má každý svoj priestor, dobrú kávu☕ k dispozícii a dobre naladený kolektív.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2827261  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacdohodou, v závislosti na skúsenostiach uchádzača