Live out, Live in carer (Opatrovateľ/ka seniorov v opatrovateľskom dome alebo domácnosti) - bez poplatkov agentúre, skorý nástup, vhodné aj pre mužov

IFNE Slovakia, s.r.o. - Work Now Agency

Miesto práce
rôzne lokality Veľkej Británie, Veľká Británia
Termín nástupu
Október/November 2017
Mzdové podmienky (brutto)
7,50-12 GBP/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- všeobecná starostlivosť o obyvateľov opatrovateľského domu pre
seniorov
- individuálna starostlivosť o ťažšie chorých obyvateľov domu alebo starostlivosť o seniora alebo handicapovaného človeka v jeho domácnosti
- pomoc pri jednoduchých zdravotníckych úkonoch
- pomoc pri osobnej hygiene, kúpaní, stravovaní a obliekaní
- servírovanie jedál a upratovanie stolov
- pomocné práce ako upratovanie izieb, postelí a pod.
- asistencia pri voľnočasových aktivitách
- vedenie zdravotných záznamov pacientov
- práca na smeny, ktoré môžu zahŕňať aj víkendy

- nárok na 28 dní preplatenej dovolenky
- ubytovanie poskytnuté zamestnávateľom alebo priamo u klienta
- pri nástupe do zamestnania zamestnávateľ pomôže s povinnými
registráciami
- pred nástupom poskytnuté bezplatné zaškolenie
- dlhodobá a stabilná práca
- zamestnanie na základe pracovnej zmluvy (nie je potrebné mať živnosť)
- možnosť vyššieho vzdelania pre opatrovateľov NVQ2 priamo vo Veľkej Británii (po zvýšení kvalifikácie lepšie platové podmienky)
- možnosť vyššieho zárobku pri práci cez víkendy alebo nadčasoch
- UMIESTŇUJEME AJ KAMARÁTKY ALEBO PÁRY SPOLOČNE

V našej agentúre neplatíte žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky.
Ponúkame Vám širokú ponuku aktuálnych voľných pracovných miest.
U nás máte možnosť absolvovať proces sprostredkovania zamestnania na diaľku, z pohodlia Vášho domova a to bez potreby absolvovania osobného pohovoru.
Preskúšanie znalosti jazyka a pohovor so zamestnávateľom je možné absolvovať telefonicky alebo cez Skype.

Chceme ubezpečiť kandidátov, že po tom, ako bol zahájený proces vystúpenia Veľkej Británie z EÚ, naďalej je Veľká Británia určité obdobie ešte stále plnohodnotným členským štátom EÚ a v najbližšom období nepríde k žiadnym zmenám. Opatrovatelia zo Slovenska a Čiech sú naďalej u zamestnávateľov, s ktorými spolupracujeme, vítaní.

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku emailom. Výberové konanie sa bude konať telefonicky alebo cez Skype.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Opatrovateľské domy, poskytujúce starostlivosť seniorom alebo individuálni klienti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v opatrovaní je nevyhnutá, pričom v niektorých prípadoch sa akceptuje aj súkromná opatrovateľská skúsenosť (vrámci rodiny).

Naša personálna agentúra sa špecializuje na sprostredkovanie zamestnania v opatrovateľskom sektore vo Veľkej Británii a v Írsku. Máme 21-ročné skúsenosti v obsadzovaní pracovných miest pre opatrovateľky a tisíce spokojných kandidátov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3191756  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,50-12 GBP/hod