Účetní do pobočky v Bratislavě (Rybničná)

ifm electronic, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste účetní s nadhledem? Víte si rady a když je třeba vidíte i za roh? Hledáte zaměstnavatele na kterého je spolehnutí a který to nezabalí za pár let? Tak se podívejte co nabízíme a neváhejte se nám ozvat! Odpovíme každému, tak rychle, jak dokážeme. Do 24 hodin to dáme vždy. To Vám GARANTUJEME!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme zkušenou účetní se zdravým selským rozumem, která problémy nepodceňuje ani nepřeceňuje. Ctí zásadu – jednoduše. Ví, že vše má řešení. Umí si nastavit priority. Je zvyklá mít v pořádku dokladové inventarizace všech účetních období, za které je zodpovědná, a to tak, aby se v nich vyznala nejen on/a, ale kdokoliv, kdo se do nich podívá, a nemusí být odborník. Umí zacházet se skrytým potenciálem účetnictví a umí tento potenciál předat vedení společnosti. Má znalosti, jak má být správně zveřejněno. Práce ji baví a umí být oporou těm, kterým vede účetnictví. Rádi bychom, abyste se domluvila s mateřskou společností v Německu. Což předpokládá znalosti němčiny nebo angličtiny. Pokud je nemáte, ale máte chuť se jazyk rychle učit, pomůžeme Vám jazykovým kurzem a mezitím se můžete opřít o podporu pobočky v Čechách.

Co vám můžeme nabídnout

Budeme Vás na rukou nosit! Na pozici účetní nastoupíte do zavedené a fungující praxe se zázemím německé mateřské společnosti. Ve startovním období vás zaškolíme přímo v Bratislavě a v případě potřeby se kdykoliv můžete obrátit do zázemí v Praze, odkud je slovenská pobočka řízena. Lidé jsou pro nás základ. Pečlivě si je vybíráme a když už jste u nás, pak si Vaší práce vážíme a umíme ji ocenit. Na nás se můžete spolehnout. Pokud je pro Vás důležitá jistota a dlouhodobá perspektiva, tak u nás ji najdete. Lidé pro ifm pracují roky a často odcházejí až s penzí.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 3890436  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc