Predajca mobilov a príslušenstva - Bratislava

iFix s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Práca s ekonomickým systémom
•Podieľanie sa na chode predajne
•Obsluha a komunikácia so zákazníkmi
•Predaj a odborná pomoc pri výbere tovaru
•Prijímanie zariadení na servis (spisovanie servisného protokolu)
•Platby (práca s pokladňou, terminálom a hotovosťou)
•motivujúce finančné ohodnotenie
•Zamestnanecké výhody, benefity
•prácu v mladej dynamicky rastúcej spoločnosti
•kreatívnu, rozmanitú a odbornú prácu
•možnosť osobného a profesijného rastu
•mladý dynamický kolektív, aktívna podpora vedenia
•odborné zaškolenie
•príjemné pracovné prostredie
•Softvérové opravy a úpravy (aktualizovanie, zálohovanie, inštalovanie a nastavovanie)
•Hardvérové opravy LCD displej, batéria, ... (po zaškolení)

• Variabilná zložka platu - podľa dosiahnutých obratov
• Nadštandardné ohodnotenie v tomto segmente
• Možný rýchly kariérny rast a rozvoj
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
• Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby
• Multišport karta

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na náš kontaktný e-mail na [email protected] Váš životopis v slovenskom jazyku a v emaily uveďte aké máte skúsenosti a prax pre požadovanú pozíciu Váš kontaktný telefón, e-mail a o aký druh prácovného pomeru máte záujem.
V prípade nášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Obchodný duch
• Samostatnosť a sebariadenie
• Organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
• Pracovitosť a cieľavedomosť
• Ambície stále sa zdokonaľovať a prekonávať seba samého

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4323291  Dátum zverejnenia: 20.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac