Špecialista/-tka zákazníckej podpory - maďarčina

iFix s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna činnosť, emailová a telefonická komunikácia s koncovými a firemnými zákazníkmi v slovenskom a anglickom jazyku
- Práca v internom evidenčnom systéme spoločnosti
- Spracovávanie prichádzajúcich hovorov a poskytovanie informácií volajúcemu zákazníkovi (práca na infolinke)
- Práca s ekonomickým systémom
- Zabezpečovanie poradenstva a podpory
- Spracovávanie emailov a webchatu
- tvorba reportov za týždeň, mesiac
- nahadzovanie zariadení do systému, evidencia
- iné administratívne činnosti

- Platené nadčasy
- Bonusy a prémie
- Nadštandardné ohodnotenie v tomto segmente
- Možný rýchly kariérny rast a rozvoj
- Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na náš kontaktný e-mail na [email protected] Váš životopis v slovenskom jazyku a v emaily uveďte aké máte skúsenosti a prax pre požadovanú pozíciu Váš kontaktný telefón, e-mail a o aký druh prácovného pomeru máte záujem.
V prípade nášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Samostatnosť a sebariadenie
• Organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
• Pracovitosť a cieľavedomosť
• Ambície stále sa zdokonaľovať a prekonávať seba samého

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063250  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac