Junior Content špecialista - Eshop

iFix s. r. o.

Miesto práce
Námestie hraničiarov, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš štartovaciu pracovnú príležitosť v online marketingu?
Chceš naštartovať kariéru v ecommerce odvetví a máš zmysel pre detail?
Zaujíma ťa content marketing a SEO?

• Úprava a kontrola obsahu webovej stránky
• Vytváranie krátkych a dlhých popisov produktov
• Práca na obsahu pre PR články a blogy
• Komunikácia s externými prekladateľmi a pridávanie nového obsahu na web
• Vytváranie, úprava a kontrola existujúcich súčastí menu a podkategórií
• Vytváranie a zasielanie newsletterov
• Spolupráca s externými dodávateľmi a internými oddeleniami
• Ďalšie aktivity v rámci marketingového oddelenia

• Trvalý pracovný pomer v skvelom kolektíve
• Transparentné a zaujímavé platové ohodnotenie
• Čiastočne flexibilný pracovný čas
• Možný kariérny rast a rozvoj v online marketingu
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
• Zamestnanecké zľavy na sortiment a služby
• Multisport
• Pravidelné Team-buildingy, firemné raňajky
• Nový, moderný office s dvoma kuchynkami
• Káva + čaje k dispozícií zdarma
• Firemné kolobežky k dispozícii zadarmo pre súkromné účely

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mailchimp - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Google Analytics - Základy
Google Ads - Základy
Google AdWords - Základy
Google Search Console - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Precíznosť a dôslednosť, detailista
• Skúsenosti v online marketingu, content manažmente, prax v oblasti online shopov (ale nie je podmienka)
• Schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
• Vysoká miera samostatnosti
• Dobrý prehľad a orientácia v odvetví mobilných technológií

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Tanáč
E-mail: poslať životopis
ID: 3944571  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac