Junior nákupca (angličtina - písmom)

iFix s. r. o.

Miesto práce
Námestie hraničiarov, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku emailovou formou
• Pravidelný reporting a cenotvorba
• Spolupráca s produktovým, servisným a reklamačným oddelením
• Spolupráca s externými dodávateľmi
• Analyzovanie vyhodnocovanie a reportovanie predajov
• Kooperácia s internými oddeleniami

• Trvalý pracovný pomer v skvelom kolektíve (plný úväzok, živnosť)
• Transparentné a zaujímavé platové ohodnotenie
• Po zaškolení a zverení zodpovednosti prémie za produkt. portfólio
• Čiastočne flexibilný pracovný čas
• Možný kariérny rast a rozvoj v online marketingu
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
• Zamestnanecké zľavy na sortiment a služby
• Multisport
• Pravidelné Team-buildingy, firemné raňajky
• Nový, moderný office s dvoma kuchynkami
• Káva + čaje k dispozícií zdarma
• Firemné kolobežky k dispozícii zadarmo pre súkromné účely

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s emailovou komunikáciou v anglickom jazyku
• Pokročilá práca s Microsoft Excelom
• Pokročilá práca s Microsoft Outlook
• Schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
• Vysoká miera samostatnosti
• Precíznosť a dôslednosť
• Spoľahlivosť a analytické myslenie

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3292344  Dátum zverejnenia: 27.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac