Ekonóm/Ekonómka

iFix s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia, kontrola a nahrávanie dodávateľských faktúr
Evidencia a kontrola platieb
Kontroling ekonomických údajov,
Ekonomické analýzy
Vedenie evidencie účtovných dokladov, ich archivácia
Komunikácia s účtovnou firmou - spracovanie odovzdávanie účt.dokladov
vedenie skladového hospodárstva
Výkazy v súvislosti s odpadovým hospodárstvom
Sledovanie rozpočtu, analytika
Vedenie pokladne
Riešenie finančných záležitostí (mesačné reportingy, ročné uzávierky)

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť skúseného ekonóma/ku z obchodnej spoločnosti, ktorý/á ocení priestor pre sebarealizáciu, ktorú táto práca so sebou prináša.

- Zaujímavú zodpovednú prácou
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí a dynamickom mladom kolektíve
- pružný pracovný čas
- samostatná funkcia
- Nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- administratívne ekonomické znalosti
- znalosť daňovej evidencie
- znalosť fakturácie
- znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť Microsoft Office (pokročilý)
- znalosť ekonomického softwaru Pohoda
- vodičský preukaz sk. B
- prax v odbore účtovníctvo ekonomickej administratívy min.2 roky

Vlastnosti:
- samostatnosť
- vytrvalosť, s cieľom vyriešiť zadanú úlohu
- vysoké pracovné nasadenie
- vlastná aktivita, časová flexibilita

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3173614  Dátum zverejnenia: 11.9.2017