Kameraman/Strihač

IFC MEDIA, s. r. o.

Miesto práce
Gagarinova 10A, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš radosť z práce, ktorou tvoríš hodnoty, rád prekonávaš sám seba, a zodpovednosť je prirodzenou súčasťou Tvojho Ja, hľadáme práve Teba!

Hľadáme kolegu na pozíciu kameranan, strihač, professional videographer s osobným vkladom do kreatívnej audiovizuálnej práce, vlastným rukopisom, ktorý je odhodlaný neustále napredovať a spracovávať hodnotné audiovizuálne diela. Boli by sme radi, ak by sme našli kolegu, ktorý dokáže analyzovať požiadavky konkrétneho umeleckého zadania a adekvátne komunikovať vlastné výstupy; byť obohacujúcim členom nášho mladého ale skúseného tímu, ktorého práca je hobby.

Vítané je ovládanie technologických zariadení potrebných na výrobu audiovizuálnych výstupov, vrátane živých prenosov.

Na osobný pohovor pozveme najmä uchádzačov, ktorý so životopisom zašlú aj ukážky svojich doterajších prác a referencie.

- tvorba animovaných grafických bannerov či postov pre sociálne siete podľa zadania
- skúsenosti v animácii sú mimoriadne vítané
- práca s audiovizuálnym materiálom
- vytváranie animácii v rámci TV vysielania, predely, samostatné animácie
- produkcia a postprodukcia AVD
- zodpovednosť za spracovanie AVD, vizuálnu kompozíciu, strihovú skladbu, zvukovú mixáž,
kolorovanie záberov, vkladanie a úpravu efektov a titulkov
- nastavenie kamerovej techniky, osvetlenia a zvuku
- skúsenosť s nastavením audiotechniky na mieste nakrúcania ako mixpulty, smerové mikrofóny, príp. bezkáblové prepojenie mikrofónovej techniky.
- praktické skúsenosti v stage setupe audiovizuálnej techniky
- práca na pc v programoch na spracovanie vektorovej/rastrovej grafiky a titulkov, práca s
fontami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Media

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Audition - Pokročilý
Adobe After Effects - Expert
Sony Vegas - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- otvorené, priateľské, progresívne pracovné prostredie
- vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
-ochota učiť sa a napredovať kreativita ale aj zmysel pre technický detail (*korektné nastavenie strihových projektov pre televízne formáty.)
- výhodou sú technické zručnosti v oblasti správy siete a nastavení sieťových prvkov
- komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme, komunikácia s exeternými klientmi

Sme dynamicky sa rozvíjajúci media house, do portfólia ktorého patria televízie ako TV Rik, TV Spark, Arena Sport 1 a 2, dabingové štúdio Magic Voice, značka Play TV, Flopy či spravodajsko-publicistický web iStream.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4248709  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac