900 EUR

Back office Sales support specialist

IFC MEDIA, s. r. o.

Miesto práce
Račianska 153, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)
900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* administratívne spracovávanie prípadov - Back Office pre SK, ČJ, ENG hovoriacich zákazníkov
* písomné spracovanie požiadaviek klientov, spracovanie návrhov zmlúv
* aktivácia služieb
* aktualizácia zákazníckych dát
* trvalý pracovný pomer na plný alebo čiastočný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

* príjemné a priateľské pracovné prostredie
* férové odmeňovanie závislé od dosiahnutých výsledkov
* notebook
* služobný mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme do nášho tímu nadšeného profesionála. Ideálnym kandidátom bude osoba orientovaná na detail, s obchodným potenciálom, ktorý má schopnosť pracovať v tímovom prostredí, podporujúcom skupinu Key account manažérov v ich každodennom predajnom úsilí.

Sme lídrom v oblasti distribúcie platených televíznych programov na českom a slovenskom trhu. Naše portfólio tvorí viac ako dvadsať televíznych programov. Naše televízne programy sú dostupné u viac ako 3 miliónov domácnosti.

Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Pipek
Tel.: +421949223340
E-mail: poslať životopis
ID: 3628060   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900