Inšpektor/ka kvality

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacmin. 1100 brutto + mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kvality výrobkov dodávaných zákazníkom
- zabezpečovanie vstupného materiálu
- dodržiavanie definovaných procesov
- minimalizovanie nepodarkov, nákladov na kvalitu
- zodpovednosť za vstupnú kontrolu, audit výrobku, balenia a procesu
- blokovanie/uvoľnovanie/scrapovanie kusov
- snaha o neustále zlepšovanie procesov kontroly

Práca na 12 hod. zmeny: 4 zmenná prevádzka (ranná, nočná)

Príplatky:
Zmenové príplatky aj nad rámec zákona
Stravné - nad rámec zákona s možnosťou výberu (obed, finančný príspevok)

Bonusový systém:
- mesačný, variabilný bonus do 9%
- odmeňovanie Top zamestnancov

Systém ďalších benefitov:
- vernostné bonusy
- koncoročný bonus
- pracovné voľno nad rámec zákona
- dovolenka nad rámec zákona
- 50% preplácanie cestovného (Eurobus)
- bonus za odporučanie kandidáta
- príspevok III. pilier DDS
- stravovanie priamo v závode alebo finančný príspevok
- zamestnanecké zľavy

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na pozícií Inšpektor kvality alebo skúsenosť z výrobnej oblasti (nie je podmienkou)
- ochota pracovať na zmennnej prevádzke
- komunikačné schopnosti
- znalosť MS Office programov
- znalosť anglického jazyka je výhodou
- znalosť SAP

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3676220  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac