Можливість для людей з України
Logo IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Operátor výroby / Hľadáme zručného operátora do nášho tímu

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ mesačná odmena. Príplatky za zmennosť aj nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude: výroba snímacích senzorov pre automobilový priemysel, balenie a označovanie hotového tovaru, vykonávanie kontroly, vypĺňanie požadovanej dokumentácie

- práca na 12 hod. pracovný režim (1x ranná, 1x nočná, 2 dni voľna)
- čisté pracovné prostredie
*práca je vhodná najmä pre ženy

Prečo byť súčasťou IEE:
- 15 r. stabilná spoločnosť v SR
- zabezpečená verejná doprava
- striedavá práca v bunkách v stoji a v sede (nie pásová výroba)
- cerfikovaná spoločnosť = Zodpovedný zamestnávateľ

Benefity a bonusy:
- zvýhodnené stravovanie vo firemnej jedálni za 0.60 €

- finančný príspevok za stravovanie

- 30 minút prestávky sa započítava do odpracovaného pracovného času

- príspevok na údržbu oblečenia

- príplatky nad rámec zákona

- mesačný, variabilný bonus

- pravidelené odmeňovanie za výkon

- ohodnotenie za TOP dochádzku

- náhrada 50% za verejnú dopravu

- bonus za odporúčaného kandidáta v závisloti od pozície
- zamestnanecké zľavy v obchodoch (Fresh, Datart...)

Ďalšie benefity pre stabilných zamestnancov:
- Koncoročný bonus s podmienkami 13.-teho platu
- Pracovné voľno nad rámec zákona
- Dovolenka nad rámec zákon

-Príspevok III. pilier DDS

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú výhodou
- manuálna zručnosť
- adaptabilita a flexibilita

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Nagyová
Tel.: +421553272403
E-mail: poslať životopis
ID: 2969085  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac