Elektrikár

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
minimálne 700€/mesačne + mesačný bonusový systém 0-15% Mzda sa posudzuje na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia preventívnej údržby strojov.
Oprava strojov a investičného majetku po dohode s majstrom alebo procesným inžinierom.
Zodpovednosť za evidenciu náhradných dielcov, pravidelné vykonávanie zisťovania stavu náhradných dielcov a vedenie presnej evidencie o zariadeniach dodávaných spolupracujúcimi spoločnosťami.
Evidencie o zariadeniach patriacich spoločnosti a kontrola stavu na pravidelnej báze.

- mesačný bonusový systém
- pracovné voľno nad rámec zákona
- dovolenka nad rámec zákona
- zmenové príplatky nad rámec zákona
- koncoročný bonus
- preplácanie cestovných náhrad
- vernostný príspevok
- systém sociálnych benefitov
- interný zaškoľovací proces

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis mailom na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii.
Platná vyhláška - §21.
Znalosť anglického jazyka výhodou.
Ochota pracovať na zmeny.

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Veľká Ida 767
044 55 Veľká Ida

Kontakt

ID: 2322915   Dátum zverejnenia: 19.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálne 700€/mesačne + mesačný bonusový systém 0-15% Mzda sa posudzuje na základe skúseností kandidáta