Shipping Operator/ Operátor expedície tovaru

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacmin. 900- Finálna mzda bude posudzovaná individuálne, na základe schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava materiálu na prepravu podľa pracovných pokynov
- Príprava výberových zoznamov
- Vykonávanie administrácie v SAP a v databáze prepravy
- Skenovanie prichádzajúceho a odchádzajúceho materiálu
- Správa a riadenie pohybu materiálu v nástroji pre správu skladu a SAP
- Pravidelné vykonávanie inventúr.

- Každoročne : koncoročný bonus , vernostný bonus
- Bonus za odporučenie kandidáta do interného stavu
- Príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- Preplácanie cestovných náhrad
- Stravovanie priamo v závode aj stravné lístky
- Pracovné voľno nad rámec zákona
- Dovolenka nad rámec zákona
- Interný zaškoľovací proces
- zamestnanecké zľavy v určených predajniach a pre oblasť športu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Oprávnenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom.
Pracovná skúsenosť na podobnej pozícií min. 2 roky.
Znalosť anglického jazyka - min. základy
Znalosť systému SAP - výhodou.

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Premyselný park Veľká Ida 767
044 55 Velka Ida

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Labantová
Tel.: +421553272402
E-mail: poslať životopis
ID: 2113545  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac