Nákupca

IDONA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac13. plat, odmeny a iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia s dodávateľmi so slovenskými aj zahraničnými, hľadanie nových dodávateľov, tendrovanie cenových ponúk, manažment spojený s nákupným oddelením, komunikácia s výrobou a technickým oddelením

notebook, mobilný telefón, možnosť práce z domu, práca v stabilnom kolektíve, možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

životopis zaslať na emailovú adresu :
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

drevárske, nábytkárske, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákupca, zásobovanie

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka - aspoň jedného z nich je podmienkou,
znalosť nábytkárskych materiálov výhodou, logické a technické uvažovanie

Spoločnosť Idona s r.o. pôsobí na trhu od roku 1989. Hlavnou činnosťou firmy je výroba nábytku, doplnkov a zariaďovanie atypických interiérov kancelárií, hotelov, bankových inštitúcií, ale aj rodinných domov. Klientom poskytujeme profesionálny komplexný servis od projekcie po montáž a dopravu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4503623  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac