Vedúci projektant elektro

IDO HUTNÝ PROJEKT, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacvýška mzdy sa stanovuje individuálne v závislosti od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúceho projektanta so zameraním na oblasť elektro alebo meranie a regulácia
priemyselných objektov alebo stavieb občianskej vybavenosti s náplňou práce:
• zodpovedá po technickej stránke za vypracovanie projektovej dokumentácie vo svojom odbore v oddelení jemu priradených pracovníkov vedúcim oddelenia pre daný projekt,
• zabezpečuje vypracovanie projektovej dokumentácie v uvedenom odbore v rozsahu technologickej a stavebnej časti projektu, riešenie prerokováva s Projektovým manažérom . Zodpovedá za koordináciu s nadväzujúcimi technologickými a stavebnými profesiami projektu a so všetkými zodpovednými pracovníkmi príslušnej stavby,
• zodpovedá za súlad a úplnosť spracovávanej projektovej dokumentácie pre daný projekt,
• je povinný zabezpečiť požadovanú odbornú autorizáciu dokumentov vydávaných jemu pridelenými pracovníkmi,
• zodpovedá za technické riešenie projektu v uvedenom odbore a jeho implementáciu do komplexnej stavby. Spolupracuje s Projektovými manažérmi na vytváraní koncepcie základnej technológie stavebno-technického riešenia stavby a vypracovaní rozpisov na technologické profesie,
• spolupracuje pri príprave vstupných podkladov s projektovým manažérom vo svojom odbore a v príslušných častiach nadväzujúcich profesií projektu,
• kontroluje časový plán projektovania nadväzujúcich technologických a stavebných profesií,
• zúčastňuje sa prerokovania koncepcie technického riešenia,
• koordinuje nadväznosti a včasné odovzdávanie pracovných podkladov medzi nadväzujúcimi profesiami, zodpovedá za včasné upozornenie projektového manažéra pre zabezpečenie dodržania plánovaných termínov odovzdávania projektových podkladov,
• kontroluje priebeh, rozpracovanosť, koordináciu a kvalitu projektových prác v uvedenom odbore, zodpovedá za jej konečný stav a väzbu na nadväzujúce SO, PS,
• zúčastňuje sa rozhodujúcich technických rokovaní ohľadne SO, PS s odberateľmi a zaisťuje aplikáciu výsledkov rokovaní do projektu,
• zodpovedá za kompletizáciu originálu projektovej dokumentácie pre jej rozmnoženie a odoslanie odberateľovi,

Čo ponúkame:
• hightech kancelárie v business centre Lakeside Park s nádherným výhľadom na
jazero Kuchajda;
• flexibilný pracovný čas;
• účasť na odborných konferenciách;
• odborné školenia;
• príspevok do 3. piliera DDS;
• životné poistenie;
• teambuidingy (športové dni, bowling ai.);
• yoga v priestoroch spoločnosti;
• ovocie každý deň;
• MultiSport karta;
• benefit pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovných výročiach;
• veľmi príjemný tím vysokošpecializovaných odborníkov pracujúcich na
najvýznamnejších celosvetových priemyselných a komerčných inžinierskych
projektoch v sektoroch ako sú energetika, ropný priemysel, jadrové elektrárne,
automotive, chemické, farmaceutické výrobné závody, nemocnice novej generácie ai.

V prípade záujmu, prosím, zašlite Váš profesný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku emailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projekcia

Počet rokov praxe

5

• skúsenosti s projektovaním v oblasti priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti
• znalosť software AutoCAD
• znalosti iných software v príslušnej oblasti výhodou
• autorizácia SKSI výhodou
• znalosť software REVIT výhodou

IDO HUTNÝ PROJEKT je významná multidisciplinárna inžinierska kancelária na Slovensku založená v roku 1951. Poskytuje komplexné služby, pod ktoré spadá inžiniering, obstarávanie, výstavba a riadenie projektov (EPCM).
Projekty realizuje tím odborníkov zo všetkých profesií pracujúcich „pod jednou strechou“. Tím je odhodlaný plniť požiadavky klientov s dôrazom na bezpečnosť, životné prostredie a kvalitu, pričom využíva najmodernejšie softvérové nástroje.

IDO HUTNÝ PROJEKT je súčasťou skupiny SAFICHEM GROUP, ktorá je vedúcou priemyselnou skupinou spoločností zameraných na širokú škálu obchodných aktivít od komplexného inžinieringu po výrobu a správu aktív. Skupina je medzinárodne uznávaná za svoje pôsobenie v energetike, chemickom, ropnom a plynárenskom, farmaceutickom priemysle, ako aj v ďalších odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3883241  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac