Projektant architekt - REVIT špecialista

IDO HP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
12/2017
Ponúkaný plat (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

projektovanie konštrukcií pozemných stavieb, architektúry priemyselných objektov

- pružná pracovná doba
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- vzdelávanie
- finančné aj nefinančné benefity poskytované spoločnosťou

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš profesný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku emailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z..

Skontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

projekcia
5

- skúsenosti s projektovaním v oblasti priemyselných stavieb výhodou
- výborná znalosť software AutoCAD a REVIT
- znalosti iných projekčných software výhodou
- autorizácia SKSI výhodou

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. poskytuje komplexné, multidisciplinárne služby a má silnú klientsku základňu a postavenie v strednej a východnej Európe.

Jej rozsiahle služby pokrývajú projektové, inžinierske, dodávateľské, poradenské a konzultačné služby a činnosti spojené s realizáciou stavby.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s.
Lakeside park 01, Tomášikova 64
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Žideková
Tel.: +421232177204
E-mail: poslať životopis
ID: 3240884   Dátum zverejnenia: 13.11.2017