Projektant elektro & MaR

IDO HP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

projektant so zameraním na oblasť elektro/meranie a regulácia priemyselných objektov

- pružná pracovná doba
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- vzdelávanie
- finančné aj nefinančné benefity poskytované spoločnosťou

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš profesný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku emailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z..

Skontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

projekcia
5

- skúsenosti s projektovaním v oblasti priemyselných stavieb
- znalosť software AutoCAD
- znalosti iných software v príslušnej oblasti výhodou
- autorizácia SKSI výhodou

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. poskytuje komplexné, multidisciplinárne služby a má silnú klientsku základňu a postavenie v strednej a východnej Európe.

Jej rozsiahle služby pokrývajú projektové, inžinierske, dodávateľské, poradenské a konzultačné služby a činnosti spojené s realizáciou stavby.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IDO HUTNÝ PROJEKT a.s.
Lakeside park 01, Tomášikova 64
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Žideková
Tel.: +421232177204
E-mail: poslať životopis
ID: 1926727   Dátum zverejnenia: 8.11.2017