Informace o pracovním místě

Místo práce
Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
IDIADA CZ a.s.

Společnost IDIADA CZ a. s. je součástí korporace Applus+ IDIADA a patří mezi nejvýznamnější dodavatele vývojových řešení v automobilovém průmyslu v České republice. Applus+ IDIADA poskytuje komplexní řešení pro automobilový průmysl, od vývoje a designu přes FEM výpočty až po testování a homologace. Sídlo mateřské společnosti je ve Španělsku, kde je vybudován moderní polygon a laboratoře pro testování jak jednotlivých komponent, tak i celých vozů.
Hlavní vývojová centra jsou v České republice, Německu, Španělsku, Brazílii, Indii a Číně. Celosvětově ve společnosti Applus+ IDIADA pracuje více než 1600 lidí. Společnost IDIADA CZ a. s. zaměstnává přes 200 lidí a má 4 pobočky: v Hradci Králové, Liberci, Mladé Boleslavi a v Brně.

Obchodně-technický konzultant

Pro posílení našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici:

Obchodně technický konzultant se specializací na Dassault Systemes – SIMULIA produkty

Jsou vám blízké výrazy jako virtuální testování, technické výpočty, CAD, CAE, FEA, apod.? Umíte komunikovat s lidmi a máte tah na branku? Potom hledáme možná právě vás.

Náplň práce:

  • Vyhledávání a dlouhodobý rozvoj obchodních příležitostí na Slovensku
  • Příprava nabídek, organizace workshopů, prezentací
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením IDIADA
  • Péče o stávající zákazníky a rozvíjení spolupráce s nimi

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojírenské obory)
  • Praxe v obchodních aktivitách se zaměřením na softwarová řešení (ideálně ve
strojírenství , automotive, letectví) výhodou

  • Schopnost vzdělávat se i komunikovat v angličtině
  • Řidičský průkaz sk. B
Osobní předpoklady:

  • Dovednost komunikovat napříč celým managementem velkých firem včetně CEO
  • Samostatnost a orientace na výsledek
  • Ochota vzdělávat se a cestovat

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • Profesionální zaškolení na produkty SIMULIA
  • Osobní rozvoj, podporu vzdělávání
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce:

Výběr lokality výkonu práce: kanceláře IDIADA Košice, Brno, home-office

Termín nástupu:

dle dohody

Své CV zasílejte společně se motivačním dopisem.

Kontakt

ID: 3447547   Dátum zverejnenia: 12.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.