Informace o pracovním místě

Místo práce
Košice, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
IDIADA CZ a.s.

Společnost IDIADA CZ a. s. je součástí korporace Applus+ IDIADA a patří mezi nejvýznamnější dodavatele vývojových řešení v automobilovém průmyslu v České republice. Applus+ IDIADA poskytuje komplexní řešení pro automobilový průmysl, od vývoje a designu přes FEM výpočty až po testování a homologace. Sídlo mateřské společnosti je ve Španělsku, kde je vybudován moderní polygon a laboratoře pro testování jak jednotlivých komponent, tak i celých vozů.
Hlavní vývojová centra jsou v České republice, Německu, Španělsku, Brazílii, Indii a Číně. Celosvětově ve společnosti Applus+ IDIADA pracuje více než 1600 lidí. Společnost IDIADA CZ a. s. zaměstnává přes 200 lidí a má 4 pobočky: v Hradci Králové, Liberci, Mladé Boleslavi a v Brně.

Vedoucí projektů - STRAK

Náplň práce:

  • Vedení projektů v oblasti počítačového modelování povrchových ploch exteriéru a interiéru vozu

  • Vedení projektového týmu, koordinace činností na projektu

  • Jednání se zákazníkem

  • Výběr optimálního řešení v souladu s požadavkem zákazníka

  • Zodpovědnost za plynulý průběh a výsledek projektu

  • Vyhodnocení a kontrola výsledků, prezentace zákazníkovi

  • Spolupráce v rámci IDIADA Group

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v automobilovém vývoji minimálně 5 let
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (vedení jednání v cizím jazyce)
  • Schopnost přebírat zodpovědnost za učiněná rozhodnutí
  • Kreativita a schopnost přinášet nová technická řešení
  • Organizační a koordinační dovednosti na dobré úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:

  • atraktivní práci na špičkové technické úrovni
  • možnost podílet se na vývoji v automobilovém průmyslu
  • zaškolení od zkušených kolegů
  • smlouvu na dobu neurčitou - pružnou pracovní dobu
  • vynikající platové ohodnocení
  • neformální firemní kulturu
  • velké množství zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, příspěvky na jazykové kurzy, Sick Days, atd.)

Místo výkonu práce:

  • MLADÁ BOLESLAV (CZ)

Nástup:

DOHODOU

V případě vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis.

Personální oddělení:

Gabriela Kalhousová

Tel.: +420 493 654 813

GSM: +420 778 402 373

Adresa společnosti
Pražská třída 320
50004 Hradec Králové
Kontakt
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: poslat životopis

ID: 3260294   Dátum zverejnenia: 4.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.