Vedoucí projektů - STRAK

IDIADA CZ a.s.

Místo práce
Košice, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- Vedení projektů v oblasti počítačového modelování povrchových ploch exteriéru a interiéru vozu

- Vedení projektového týmu, koordinace činností na projektu

- Jednání se zákazníkem

- Výběr optimálního řešení v souladu s požadavkem zákazníka

- Zodpovědnost za plynulý průběh a výsledek projektu

- Vyhodnocení a kontrola výsledků, prezentace zákazníkovi

- Spolupráce v rámci IDIADA Group

Požadavky:

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- Praxe v automobilovém vývoji minimálně 5 let
- Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (vedení jednání v cizím jazyce)
- Schopnost přebírat zodpovědnost za učiněná rozhodnutí
- Kreativita a schopnost přinášet nová technická řešení
- Organizační a koordinační dovednosti na dobré úrovni
- Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:

- atraktivní práci na špičkové technické úrovni
- možnost podílet se na vývoji v automobilovém průmyslu
- zaškolení od zkušených kolegů
- smlouvu na dobu neurčitou - pružnou pracovní dobu
- vynikající platové ohodnocení
- neformální firemní kulturu
- velké množství zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, příspěvky na jazykové kurzy, Sick Days, atd.)

Místo výkonu práce:

-MLADÁ BOLESLAV (CZ)

Nástup:

DOHODOU

V případě vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis.

Personální oddělení:

Gabriela Kalhousová

Tel.: +420 493 654 813

GSM: +420 778 402 373

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3260294  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.