8 - 10 EUR/hod.

Zvárač/ zámočník

IDH Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Zohor
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:

Samostatné zváranie podskupín, zostáv, rámov a konštrukcií podľa výkresu
Zváranie najmä metódou MIG/MAG
Opracovávanie kovov a zámočnícke práce
Výroba a oprava kovových zásobníkov pre automobilový priemysel

Naše požiadavky:

Ukončené vzdelanie technického zamerania alebo dlhoročné skúsenosti v danej oblasti
Platné zváračšké oprávnenia
Odborná spôsobilosť štátna skúška zo zvárania (STN EN ISO 9606 - 1 pre metódu zvárania: 135)
Preukaz vedenia VZV výhodou
Schopnosť pracovať podľa technických výkresov a konštrukčných plánov
Minimálna znalosť nemeckého jazyka - výkresová dokumentácia v nemčine
Jednozmenná prevádzka, pracovný čas: pondelok – piatok od 6.00 do 14.30
Miesto výkonu práce: Zohor

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1280€ brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť profesného rastu
Zaškolenie
Príspevok na stravu
Koncoročné odmeny
Firemné akcie

Oslovila Vás naša ponuka? Ak áno, budeme sa tešiť na Váš životopis s podrobným uvedením pracovných skúseností. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
Schopnosť tímovej práce
Zmysel pre detail

Ako skúsený partner v oblasti automobilového priemyslu a jeho dodávateľského reťazca, sa IDH Slovakia, s.r.o., s prevádzkou na západe Slovenska, v Zohore, zaoberá montážami priemyselných zariadení, prípravkov a špeciálnych priemyselných strojov od plánovania, inžinieringu, mechanického opracovania až po uvedenie zariadení do prevádzky a ich údržby. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti automatizácie, retoolingu, premiestňovania hrubých stavieb karosérie, montáže montážnych liniek a finišovacích liniek, ako aj dopravníkovej techniky uplatňujeme v projektoch po celom svete. V oblasti výroby a opravy univerzálnych a špeciálnych paliet pre zákazníkov z oblasti logistiky dokážeme poskytnúť široké spektrum služieb a vytvárať tak individuálne riešenia pre našich zákazníkov.

IDH Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti IDH Anlagenbau und Montage GmbH so sídlom v nemeckom Glauchau. Dcérske firmy IDH sídlia okrem Slovenskej republiky aj v Mexiku, Číne a Rusku.
Sme hrdí na viac ako 300 spolupracovníkov IDH, ktorí každý deň posúvajú technické možnosti zákazníkov o krok ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Lozornianska 35
90051 Zohor

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Havlínová
Tel.: +421907526049
E-mail: poslať životopis
ID: 3645528   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1280€ brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností