Pracovník objednávania a príjmu tovaru

iDelia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.7.2019
1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000 EUR v závislosti od seniority kandidátov + Variabilná zložka na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme energického kolegu, ktorý má chuť učiť sa nové veci a neustále na sebe pracovať. Vašou hlavnou úlohou bude objednávanie tovaru na sklad v kategóriách: čerstvé potraviny, trvanlivé potraviny a drogéria.
Náplňou práce špecialistu objednávania je:

- objednávanie zalistovaného tovaru na sklad podľa stanovených kritérií: aktuálny stav zásob, pohyby zásob, tovar na ceste, rezervovaný tovar, odpisy a podobne,
- systémová kontrola príjmu tovaru od dodávateľov,
- spolupráca pri systéme zaskladňovania a kontrola správneho skladovania tovaru,
- komunikácia s dodávateľmi a riešenie prípadných problémov,
- koordinácia priebežných inventúr a zabezpečenie správneho množstva zásob na sklade,
- riadenie odpisov a vratiek tovaru dodávateľom
- komunikácia s marketingovým a obchodným oddelením pre efektívne objednávanie akciového a sezónneho tovaru.

- variabilná zložka, ktorú zamestnanec vie ovplyvniť na základe vlastného výkonu a výsledkov,
- práca na inovatívnom projekte, kde má zamestnanec možnosť nabrať množstvo skúseností a participovať na nastavovaní jednotlivých pravidiel a systémov,
- možnosť uplatnenia vlastnej kreativity, analytického myslenia ale aj pre vlastné učenie sa a získavaní skúseností v oblasti e-commerce a maloobchodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Najdôležitejšími predpokladmi pre zvládnutie tejto pozície sú:
- práca s MS Excel na úrovni "expert"
- analytické myslenie a schopnosť správne predpokladať na základe predispozícií,
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam,
- schopnosť efektívne komunikovať a rozumieť súvislostiam.
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii je samozrejme výhodou

Sme firma, ktorá šetrí Vás čas. Pár klikov a nákup je objednaný. Objednaný tovar rozvezieme do troch hodín od objednania do BA a okolia.
Venujeme sa internetovému predaju čerstvých aj trvanlivých potravín.
Zamestnávame pickerov aj vodičov, samozrejme máme aj marketingovú podporu.
Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, neváhajte reagovať. Veríme, že práca u nás Vám zmení život.
ID: 3686880  Dátum zverejnenia: 26.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000 EUR v závislosti od seniority kandidátov + Variabilná zložka na základe dosiahnutých výsledkov