Technik - práca na optických sieťach

IDEATEL s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 4 400 EUR/mesiacMožnosť paušálu alebo výkonnostného ohodnotenia je závislá od počtu ukončených inštalácii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia koncových účastníkov
Realizácia vnútorných rozvodov
Zváranie a meranie optických vlákien.
Zváranie optických vlákien 3D zváračkou. Meranie priamymi metódami a OTDR.

istota splatnosti faktúr, v prípade že je uchádzač na rámcovú zmluvu
bezplatné požičanie techniky na výkon práce

Pozícia je vhodná pre každého, kto má chuť pracovať a učiť sa nové veci. Uchádzači s praxou alebo predcházajúcimi skúsenosťami sú vítaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Flexibilita
Samostatnosť

Ako firma realizujeme kompletné riešenie výstavby optických sietí - od projekcie, cez výstavbu až po zriaďovanie služieb k zákazníkom. Okrem zaistenia pokládky HDPE rúr, záfuku a zvárania optických káblov sa postaráme aj o zemné práce a finálne úpravy povrchov. Samozrejmosťou je aj zriaďovanie koncových účastníkov/domácností a mikrovlnného pripojenia na internet v nelicencovanom 60 GHz pásme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3824732  Dátum zverejnenia: 7.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac