Pracovník obchodného oddelenia - Obchodný zástupca

iDeal s.r.o.

Miesto práce
Staničná 7a, Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické kontaktovanie zákazníkov (coldcall)
- realizácia vopred dohodnutých obchodných stretnutí so zákazníkom
- konečná finalizácia služieb zákazníkom aj bez osobného stretnutia prostredníctvom elektronickej komunikácie
- Práca v kancelárii + práca v teréne

- Ponúkame stabilnú a zaujímavú prácu pre najväčšieho nezávislého dodávateľa energií na Slovensku
- nadštandardné finančné ohodnotenie (provízny systém odmeňovanie / viac pracuješ = viac zarábaš)
- možnosť pracovať aj z domu
- Všetky potrebné školenia zebezpečíme prostredníctvom certifikovaných školiteľov a samozrejme na náklady našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- dobré komunikačné schopnosti
- chuť učiť sa novým veciam
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- schopnosť pracovať teamovo
- základná znalosť práce s PC, prípadne s tabletom

Sme slovenská firma založená v roku 2018, avšak náš team disponuje 20 ročnými skúsenosťami s prácou s drevom. Pretože drevo ako materiál a prácu s ním milujeme, rozhodli sme sa vytvoriť iDeal Wood. Venujeme sa drevovýrobe ako v exteriéri, tak aj v interiéri, pričom používame vysoko kvalitné a osvedčené materiály z rôznych kútov sveta, ako napríklad sibírsky smrekovec z Ruska alebo Ipe z Južnej Ameriky.
ID: 3915626  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac