Pracovníčka čistiarne odevov

Ideal Česká s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoznajte rozmanitú prácu u svetového lídra v obore a staňte sa profesionálom v jedinečnom remesle!

Retailový reťazec 5àsec, podnikajúci v odbore služieb ročne obslúži tisíce klientov po celom svete.

Po dôkladnom zaškolení sa u nás naučíte:
čistiť a ošetrovať odevy
obsluhovať čistiarenské stroje
komunikovať so zákazníkmi
prijímať a vydávať zákazky

V tejto chvíli hľadáme kolegov/kolegyne do do pobočiek v obchodných centrách na území Bratislavy.

Ponúkame:
Prémie za dobre odvedenú prácu
Stabilnú pozíciu
Kompletné zaškolenie na tento obor
Možnosť kariérneho rastu
Dodatočné prémie pre novo prichádzajúcich kolegov a kolegyne

Práca na: TPP, ideálně krátký/dlouhý týden.

Plat: od 800,-EURO (brutto)/za mesiac

Vhodné aj pre matky samoživiteľky (pracovnú dobu radi prispôsobíme Vašim možnostiam), študentov, absolventov i dôchodcov.

Individuálny prístup pri plánovaní smien.
Hľadáme kolegov / kolegyne pre dlhodobú spoluprácu s dynamickým prístupom k práci (na veku nezáleží).
Práca prevažne v ženskom kolektíve.

Tešíme sa na Vaše životopisy!

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čistenie odevov z rôznych materiálov. Čistenie pracovných odevov a pre domovy dôchodcov.
ID: 3786546  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac800 EUR/mesiac